<<<

RATHGEBER štítky a etikety na Slovensku | © RATHGEBER, k.s.
Marek Miko | © RATHGEBER, k.s.
Marek Miko

Napište nebo zavolejte našemu odbornému poradci pro Slovensko, který je v dojezdové vzdálenosti pro všechny slovenské klienty.

RATHGEBER NA SLOVENSKU

Jak řešíme objednávky ze Slovenska

Už od začátku výrobního a obchodního působení naší společnosti v České republice, které začalo před více než 25 lety, jsme nezapomínali na slovenské firmy. Ani dnes tomu není jinak.

I v současné době se slovenskými firmami běžně spolupracujeme v oblasti designového a technického značení. V současnosti je podíl na slovenském trhu menší ve srovnání s podílem v České republice. Pevně však věříme, že díky aktivitám, které jsme v minulém roce u našich sousedů odstartovali, se spolupráce se slovenskými zákazníky prohloubí.

„Krásné značení, ať už se jedná o hliníkové štítky, designové plastové etikety, nebo samolepky a emblémy, si zaslouží i slovenské výrobky.“

S kterými firmami už na Slovensku spolupracujeme?

„Spolupracovali jsme a stále spolupracujeme s takovými slovenskými společnostmi, jako je společnost PHASE známá svou specializací na výrobu sedacího nábytku, nebo rodinná společnost Crazy Fly zabývající se výrobou kiteboardů a jejich prodejem po celém světě. Z těch novějších nás v uplynulém roce těšila například spolupráce se společností SPEKTRUM GRAFIK, největším vydavatelem kalendářů a diářů na Slovensku,“ popisuje spolupráci se slovenským trhem Jaroslav Kolbábek, Vedoucí oddělení pro klíčové zákazníky v České a Slovenské republice.

Stejně jako v jiných oborech i v marketingovém a technickém značení se český a slovenský trh liší. Vzhledem k tomu, že v RATHGEBERU umíme pracovat s desítkami technologií a nejrůznějšími materiály, umíme vyjít vstříc skutečně každému přání. A to jak na úrovni sériově vyráběných štítků, tak i na úrovni personalizovaných kusů v malých nákladech, nebo dokonce i v jednotkách kusů.

„Slovenský spotřebitel chce, aby výrobek vypadal dobře a klade velký důraz na jeho design. Slovenský trh je pro nás proto velice zajímavý. V technických a designových provedeních, které nabízíme, se lišíme od konkurence nejen v České republice, ale právě i na Slovensku. Umíme tedy zaplnit díru na trhu,“ doplňuje Jaroslav Kolbábek.

BPP – štítky pro sauny a zahradní domky vyrobené na Slovensku

Zajímavým výsledkem spolupráce jsou také štítky vyrobené pro firmu BPP, která se zabývá výrobou saun, dětských hřišť, dřevěných domů a chat, altánů, carportů nebo zahradních domků. Právě pro sauny a zahradní domky vznikly v Bystřici nad Pernštejnem dva velice zajímavé štítky: kulatý hliníkový ražený štítek s horizontálním kartáčováním a štítek ROYALPLAST stejného tvaru. Oba si můžete prohlédnout na úvodním obrázku. Zahradní domky firma BPP vyváží také do různých zemí Evropské unie. Setkat se s nimi proto můžete jak na Slovensku, tak i v České republice.

Odborný poradce z Bratislavy za vámi dojede kamkoli po SR

V minulém roce jsme zahájili spolupráci s novým odborným poradcem pro Slovensko panem Markem Mikem, který má kancelář nedaleko Bratislavy. Pan Marek Miko je tak v dojezdové vzdálenosti slovenských zákazníků a má veškeré technické informace, znalosti a firemní zázemí jako obchodní zástupci v České republice.

Hranice mezi Českou republikou a Slovenskem tedy pro nás nejsou limitem v prodeji zboží ani v kvalitě poskytnutého poradenství nebo servisu přímo u zákazníka. Navíc v současném on-line světě veškeré překážky obchodování v tomto smyslu padají.

Marek Miko

Odborný poradce pro Slovensko

Telefon: +421 917 309 376

m.miko@rathgeber.cz