<<<

Štítky pro AS Parking | © RATHGEBER, k.s.
AS Parking | © RATHGEBER, k.s.

AS Parking

Výrobce a dodavatel zařízení a systémů pro kontrolu přístupu vozidel a osob. V současné době nabízí nejširší sortiment komponent v této oblasti.

UKÁZKY HOTOVÝCH PROJEKTŮ

3D ocelové štítky pro AS Parking: Design a odolnost v jednom

Potkáte je při vstupu do firemních budov, na parkovištích a všude tam, kde se vyžaduje kontrola nad vstupem návštěvníků. Parkovací systémy a turnikety AS Parking musí být decentní a zároveň maximálně funkční. Právě takové jsou i ocelové štítky nesoucí logo této společnosti.

Designové značení, které odolá i náročným povětrnostním podmínkám

Parkovací závory, turnikety, ale i vstupenkové systémy mají jedno společně: bývají umístěny venku, kde nejsou ničím kryté. Musí být proto vyrobeny z materiálu natolik kvalitního, aby ho nepoškodily UV paprsky ze slunce, vítr, déšť, sníh ani mráz. Právě pro takové výrobky je třeba vybrat značení, které bude mít stejné vlastnosti.

Volba padla na mimořádně robustní a odolnou nerezovou ocel. Tento materiál si umí poradit také s chemickými čisticími prostředky, palivem, mastnotou a nevadí mu ani mechanické namáhání. Štítky z ušlechtilé nerezové oceli V2A tak představují ideální značení například ve strojírenství, automotive nebo potravinářském průmyslu. Stejně jako firma AS Parking, i vy si můžete štítek ve spolupráci s námi navrhnout tak, aby maximálně vyhovoval vašim potřebám a požadavkům.

Věděli jste, že i 3D štítky z nerezové oceli mohou mít nejrůznější povrchové úpravy? Jde například, jako v tomto případě, o ražení, potisk a kartáčování. Velmi využívané bývá též laserové gravírování či kombinace s jinými materiály jako je ROYALPLAST®. Součástí štítku může být též integrovaný čip s technologií NFC/RFID sloužící jako nosič důležitých informací.

Žádná koroze, žádné otisky prstů. Jen špičkové 3D nerezové štítky

3D štítky z oceli pro AS Parking svým vzhledem výrobek neruší, naopak jej doplňují. Působí decentně a zároveň luxusně. Nepřebíjí design výrobku samotného. Spolu s maximální odolností tedy ocel reflektovala všechny požadavky klienta.

„Na 3D ocelovém štítku pro AS Parking jsme využili novou technologii ražení. Jde o zahloubenou plastickou ražbu s černým sítotiskem. Na povrchu je štítek vodorovně kartáčovaný. Výsledek je velmi pěkný a decentní. Na jeho povrch jsme nanesli ještě speciální ochranný lak, díky kterému nejsou na štítku vidět stopy po otiscích prstů. Na spodní straně štítku je pak pěnové lepidlo, které velmi dobře drží na různých površích,“ popisuje 3D nerezový štítek David Olejník, odborný poradce pro Jižní Moravu, který se o zakázku staral.

A co o samotné spolupráci říká Martin Skoumal, jednatel společnosti AS Parking? „RATHGEBER znám už 25 let ještě z předchozí firmy. Byli jsme s nimi tehdy moc spokojení, takže jsem si je ‚přivedl´ i do AS Parking. Teď už společně vyrábíme druhý štítek, také 3D nerez. Rozdíl bude v tom, že tentokrát půjde o tisk vícebarevný,“ doplňuje Martin Skoumal z AS Parking.

3D štítky z nerezové oceli: Více informací o produktu