<<<

Značení ROYALPLAST® pro společnost 2VV | © RATHGEBER, k.s.
2VV: vzduchotechnika pro celý svět | © RATHGEBER, k.s.

2VV: vzduchotechnika pro celý svět

Společnost 2VV začala v roce 1995 jako rodinná firma. Původně malý výrobce vzduchotechniky se vypracoval ve světového hráče.

UKÁZKY HOTOVÝCH PROJEKTŮ

Štítky ROYALPLAST® pro vzduchotechniku 2VV

Značení RATHGEBER doplňuje nejrůznější typy výrobků od parfémů až po průmyslové stroje. Do kategorie značení pro marketing patří také štítky ROYALPLAST® pro výrobce vzduchotechniky 2VV. Prohlédněte si dvě varianty oblíbeného 3D štítku z polyuretanu.

S firmou 2VV už od roku 1996

Společnost 2VV začala v roce 1995 jako rodinná firma. Původně malý výrobce vzduchotechniky se vypracoval ve světového hráče, který vyváží vzduchové clony, větrací, vytápěcí či rekuperační jednotky a další zařízení do 45 zemí světa. Krátce po svém založení začala firma hledat dodavatele značení. „S firmou RATHGEBER spolupracujeme už od roku 1996. Tehdy jsme nenašli žádného jiného dodavatele kvalitních štítků. Konkurenci je těžké najít i dnes. Ale my nemáme důvod hledat. RATHGEBER je spolehlivý, slušný a kvalitní dodavatel,“ vysvětluje tehdejší volbu Barbora Pešková, specialistka propagace ve společnosti 2VV.

ROYALPLAST®: Ekonomická volba, působivý design

Volba padla na produkt ROYALPLAST®, tedy značení z polyuretanové směsi. Jde o průhledný materiál, který pokrývá tenkou fólii potištěnou pomocí sítotisku nebo digitálního tisku. Právě vrchní polyuretanová vrstva dodává celému značení kýžený 3D efekt. Na povrch se pak štítek připevňuje samolepicí vrstvou z odolného lepidla.

„V RATHGEBERU máme jistotu moderních technologií a výstupů o vysoké kvalitě. Pro naše výrobky používáme ROYALPLAST®. Výhodou je, že si můžeme vybrat barvu i tvar na míru. Problém nepředstavují ani atypické štítky. Díky různým druhům lepidel pak hotové štítky můžeme lepit na více druhů povrchů. Skvělé je také to, že RATHGEBER vyrobí větší množství štítků za menší cenu. Velké zakázky drží skladem a my si je můžeme odebírat po menších dávkách. Obchodní zástupci RATHGEBERu vždy velmi ochotně reagují. V případě potřeby dovezou vhodné vzorky, abychom byli spokojení,“ dodává ke spolupráci Barbora Pešková z 2VV.