<<<

Etiketa na lahve CHROMOTION s kamínkem Swarovski | © RATHGEBER, k.s.
N.V.N. print s. r. o. | © RATHGEBER, k.s.

Prémiové značení pro

LEO DE VERZAY

Jsme vytvořili díky spolupráci s českou agenturou N.V.N. print, která působí jak v ČR, tak také přímo ve francouzských vinařských oblastech.

PRÉMIOVÉ ŠTÍTKY NA LAHVE

LEO DE VERZAY CHAMPAGNE a Swarovski

Precizní tvary a jemné detaily. To je etiketa CHROMOTION, kterou jsme díky spolupráci s agenturou N.V.N. print vytvořili pro předního výrobce šampaňského LEO DE VERZAY. Co je na ní zvláštního? Například unikátní zdobení kamínkem Swarovski. Prohlédněte si její dokonalé provedení v galerii.

Štítky CHROMOTION zdobené kamínkem Swarovski

Prémiové štítky na lahve doplněné o kamínek Swarovski vypadají skutečně luxusně, a přitom decentně. V tomto případě jde o několik kamínků v různé barevnosti – na některých lahvích najdeme bílý, na jiných růžový nebo červený. Záleží na tom, zda se jedná o šampaňské typu rosé, brut nebo chardonnay. Můžeme tedy říci, že barva kamínku koresponduje s barvou, a tedy i typem šampaňského.

„Kromě barvy kamínku se mění také velikost etikety samotné v závislosti na objemu lahve. Nepracujeme totiž pouze s lahvemi o objemu 750 ml, ale značení vyrábíme také pro lahve Magnum (1.5 litru), Jéroboam (3 litry) nebo Methusaleh, to jsou velké 6litrové lahve. Na velikosti lahve zákonitě závisí také velikost etikety,“ doplňuje Naďa Villimová z N.V.N. print. Právě pro tuto společnost a její klienty v RATHGEBERU vyrábíme luxusní značení pro šampaňské a jiná exkluzivní vína.

TIP: Zajímá vás, jak vypadá spolupráce se společností RATHGEBER? Přečtěte si také články S RATHGEBEREM rosteme spolu. Mám v nich jistotu  a První schůzky v RATHGEBERU: Naslouchání a hledání nejlepšího řešeníPřečtěte si také články S RATHGEBEREM rosteme spolu.

Základem celého štítku je potom zlatý lev vyrobený pomocí technologie CHROMOTION. Právě tato technologie propůjčuje povrchu štítku prémiový kovový vzhled. TIP: přečtěte si také více o technologii CHROMOTION.