<<<

Samolepka LABEL PLUS od RATHGEBERU | © RATHGEBER, k.s.
Samolepka ROYALPLAST | © RATHGEBER, k.s.

Samolepka ROYALPLAST

Průhledná čočka ze speciální polyuretanové směsi vzhled celého nalepovacího štítku zjemní a ochrání ho před mechanickým namáháním i špatným počasím.

SAMOLEPICÍ ŠTÍTKY

Výroba a tisk samolepek na míru v RATHGEBERU

Když se řekne samolepka, vybaví si většina lidí tu papírovou. Přitom samolepek existuje celá řada – od plastových přes kovové až po ty natištěné na tenoučké fólii. Hledáte samolepku (nebo samolepicí štítek) pro svůj produkt? Prohlédněte si všechny možnosti, které výroba a tisk samolepek nabízí.

Samolepky na auto nebo na motorku: Tady vítězí CHROMOTION

Klasikou mezi samolepkami na auto nebo motorku jsou ty tenké, vinylové, které mohou mít jakýkoli tvar i barvu. Jejich výhodou je velmi snadná aplikace a dobrá přilnavost. Nevýhodou pak nevýraznost. „Často se setkáváme s tím, že si klient přeje designovější a propracovanější samolepku – například ve tvaru loga či nápisu – která by dobře reprezentovala jeho značku. V takovém případě volba velice často padne na 3D samolepku CHROMOTION,“ vysvětluje Oľga Königová ze společnosti RATHGEBER.

CHROMOTION® dokáže upoutat pozornost svým luxusním vzhledem, hrou odlesků i jasnými barvami. Kromě toho odolá mokru, sněhu, mrazu, větru a vůbec špatným povětrnostním podmínkám. Tuto variantu volí jak výrobci z oblasti auto/moto (samolepka zobrazuje logo výrobce nebo slouží jako elegantní značení vozového parku), tak i lidé, kteří podnikají v jiných oblastech a svou značku chtějí dostat do povědomí právě díky samolepkám na auto. TIP: Samolepky CHROMOTION jsme vyráběli například pro značku OSTRAVA!!!. Podívejte se na logo města, které se prosadilo i na silnicích.

Více o samolepicích štítcích CHROMOTION

Samolepka (samolepicí štítek) na auta CHROMOTION | © RATHGEBER, k.s. V tomto případě slouží CHROMOTION jako elegantní značení vozového parku.

Výroba samolepek na zakázku: Zvolte výrazný ROYALPLAST

Obyčejná samolepka může dostat živější a výraznější vzhled. Díky vrstvě, která jí dodává unikátní třetí rozměr. Průhledná čočka ze speciální polyuretanové směsi navíc vzhled celého štítku/samolepky zjemní a ochrání před mechanickým namáháním, špatným počasím i kyselinami nebo alkoholy. Mezi produkty, které zdobí právě samolepky ROYALPLAST patří bílá elektronika, sportovní náčiní nebo dveře. Mnoho značek ale nepoužívá tyto samolepky jen jako značení výrobků, ale také jako propagační a reklamní materiál.

Více o samolepicích štítcích ROYALPLAT

Samolepka (samolepicí štítek) ROYALPLAST | © RATHGEBER, k.s. Mnoho značek nepoužívá tyto samolepky jen jako značení svých výrobků, ale také jako propagační a reklamní materiál.

Technické i reklamní fóliové samolepky, které drží

Fóliové samolepky (v naší pracovní terminologii fóliové etikety) se klasické představě samolepky blíží asi nejvíc. Zvolený motiv nejčastěji tiskneme na tenkou polyesterovou, vinylovou nebo polyetylenovou fólii. Samozřejmostí je tisk na archy i kotouče. Samolepka může mít jak podobu obrázku či loga, tak také souvislého nápisu nebo jednotlivých písmen. A může na sebe brát nejrůznější podoby – od marketingového značení až po fóliové klávesnice, které slouží jako funkční části nástrojů.

Velice efektní jsou také ražené etikety LABEL PLUS s kontrastním barevným provedením. Díky propracovaným detailům je velice obtížné je napodobit, a tak mohou sloužit nejen jako marketingová samolepka, ale také jako pečeť kvality.

Více o samolepicích fóliových klávesnicích a fóliových etiketách.

Samolepicí štítek dokážeme v RATHGEBERU vyrobit i z kovu

Věděli jste, že v RATHGEBERU umíme samolepicí štítky vyrobit také z chromovaného kovu nebo hliníku? Jejich aplikace je stejně jednoduchá jako u jejich plastových příbuzných. Aplikovat na ně dokážeme také lepidlo pro extrémní požadavky – takže se neodlepí ani při vystavení nepříznivému počasí nebo čisticím prostředkům. Kromě odolnosti je výhodou nalepovacích kovových štítků velice elegantní a luxusní vzhled či široká škála povrchových úprav.

„Portfolio našich výrobků je opravdu široké. Kromě marketingového značení z kovu a plastu vyrábíme také technické samolepky, které nacházejí použití například jako typové štítky, výstražná upozornění, děrované a funkční díly i stupnice. Každý z produktů navíc umíme upravit na míru přáním a představám zákazníka,“ uzavírá za RATHGEBER Oľga Königová.

Více o samolepicích 3D hliníkových štítcích.

Kovový nalepovací štítek (3D hliník) od RATHGEBERU | © RATHGEBER, k.s. Kromě odolnosti je výhodou nalepovacích kovových štítků velice elegantní a luxusní vzhled či široká škála povrchových úprav.