<<<

SAPELI UNLIMITED a dveře Muteo | © RATHGEBER, k.s.
Štítek pro dveře Muteo | © RATHGEBER, k.s.

Štítek pro dveře Muteo

Součástí kovového štítku FINOCHROM je nápis v leskle hladkém provedení spolu s podkladem, který má speciální tečkovanou strukturu.

PRÉMIOVÉ ŠTÍTKY

MUTEO: Luxusní dveře s novým konceptem

Když je řeč o dveřích, představí si většina lidí obyčejnou dřevěnou desku s klikou. Společnost Sapeli se rozhodla toto zaběhnuté provedení změnit. A tak na trh přišla s novinkou, která nadchne náročné zákazníky i designéry. Podívejte se na luxusní dveře, které dokazují, že inovovat se dá skutečně v každém odvětví.

MUTEO – ideální dveře pro milovníky stylu a minimalismu

Na začátku stála jednoduchá myšlenka – vytvořit dveře, které by byly jiné, jedinečné a něčím nové. SAPELI svěřilo vývoj a design novinky MUTEO designérské značce NOVAGUE, která se specializuje na průmyslový design založený na logice, inovaci a vysoké estetické kvalitě. Po mnoha měsících práce a inovací stojí na samém konci dveře určené pro designéry, architekty a především pro náročné klienty, kterým velmi záleží na kráse a stylu interiérů, v nichž tráví svůj čas.

Kdybyste chtěli dveře nesoucí označení MUTEO popsat pěti slovy, byly by to určitě: minimalismus, kvalita, funkčnost a čistý design. „MUTEO v sobě spojuje dveře a kliku v jediný celek, čímž vzniká dojem dveří bez kliky. Díky tomu tyto dveře mění chápání zažité klasiky – vnímání kontaktu lidské ruky a dveří jako překážky,“ vysvětluje Martina Paculová ze společnosti Sapeli.

Dveře jako „nepopsaný list“ otevřený ke hře a úpravám

Koncept SAPELI UNLIMITED, do kterého dveře MUTEO patří, kombinuje dokonalé technologické možnosti a zároveň schopnosti vytvářet adresně a na míru dle potřeb a přání zákazníka. Co to znamená? Například to, že povrch dveří na sebe může vzít podobu, jakou si zákazník přeje. Dveře mohou mít povrch přírodní (třeba betonový, kamenný, kovový si dřevěný), lakovaný i umělý. Jednou z možností je také sladit dekor dveří s jinými prvky v interiéru – třeba s povrchem stěn v místnosti, kuchyňskou linkou, nábytkem atd. Možná je samozřejmě také kombinace materiálů.

„Dveře MUTEO přináší tvůrčí platformu také pro architekty.
Jejich práce je pro nás zásadní, protože oni otiskují v interiéru
svůj rukopis. Koncept UNLIMITED architektům otevírá možnosti
hry s materialitou, prostorem, vnímáním dveří a celého interiéru“, doplňuje Martina Paculová.