<<<

CHROMOTION®, RATHGEBER Bystřice nad Pernštejnem | © RATHGEBER, k.s.
Kombinace 3D HLINÍKU a CHROMOTION | © RATHGEBER, k.s.

Kombinace 3D HLINÍKU a CHROMOTION

Působivé značení speciálních edicí. Díky kombinování materiálů.

TECHNOLOGIE

CHROMOTION: Luxusní řešení pro vaše logo

Živé barvy, hra stínů a odlesků, luxusní vzhled. Podívejte se na jeden z našich TOP 3D výrobků a nechte se zlákat chromovým efektem, který dodá vašemu štítku, znaku či nápisu nádech exkluzivity. CHROMOTION® vás nadchne nejen precizními tvary, ale i absolutní svobodou v designu. Přizpůsobit se totiž umí každé vaší představě.

Originální logo bez kompromisů. Díky vrstvenému plastu

Napadlo vás někdy, co se stane, když se podíváte na štítky vyrobené pomocí technologie CHROMOTION? Pravděpodobně vás jejich struktura zláká k dotyku. Ať už v lesklé, nebo v matné formě vypadá CHROMOTION luxusně a vyvolá ve vás pocit, že se díváte na kov. I když se CHROMOTION může jevit jako jediná jednolitá vrstva, opak je pravdou. Ve skutečnosti se skládá ze stabilního a odolného vrstveného plastu. A právě tento materiál zajistí absolutní svobodu v návrhu štítku, loga nebo nápisu. Co si můžete přát?

Složité tvary, textura, barva? CHROMOTION zvládne cokoli

Krásný chromový efekt vynikne nejlépe na lesklém štítku. To však neznamená, že nemůžete vybírat mezi nejrůznějšími typy struktur. A stejně širokou volbu máte i v rámci tisku. Dostupný je jak mikrotisk, tak i sítotisk nebo digitální tisk. Každá z úprav přinese trochu jiný výsledný efekt. Podívejte se na fotografie štítků vyrobených pomocí různých postupů. Získáte tak lepší představu o tom, jak by mohl vypadat ten váš.

Vrstvený plast si dobře rozumí také s dalšími technologiemi a materiály. Kombinovat se dá i s hliníkem, různými typy bezpečnostních značení, RFID nebo NFC technologií. Perfektním příkladem elegance, designu a funkčnosti je například štítek pro firmu Airex. „Do štítku CHROMOTION, který zdobí podložky na cvičení (nebo chcete-li žíněnky), jsme na přání klienta zabudovali NFC čip. Díky němu se každý, kdo na podložce cvičí, snadno dostane k tipům na cvičení i k různým doporučením trenéra. Vše je zdarma, stačí použít chytrý telefon,“ vysvětluje Oľga Königová, marketingová ředitelka RATHGEBERu.

Štítky, které vydrží i sníh a mráz

Štítky CHROMOTION mají ještě jednu výhodu. Díky úpravě Hotmelt jsou vhodné také na oděvy, čalouněný nábytek a další typy textilu. A vydrží jakékoli podmínky – včetně těch exteriérových. Skvělým příkladem jsou štítky – lépe řečeno nápisy – pro Don Quait, českého výrobce sportovního oblečení. Štítky v tomto případě odolaly i mokru, sněhu, mrazu a větru. Mimochodem věděli jste, že v kombinéze od tohoto dodavatele vyhrála Ester Ledecká dvě zlaté medaile v Pchjongčchangu?