<<<

Aplikace FLEXXLINE pro fotbalovou školu Grünwald – RATHGEBER | © RATHGEBER, k.s.
FLEXXLINE pro FSG – RATHGEBER  | © RATHGEBER, k.s.

FLEXXLINE pro FSG – RATHGEBER

Fotbalová škola Grünwald nyní trénuje kolem 160 mladých talentů od 3 do 12 let. A jejich klubové dresy zdobí právě FLEXXLINE.  

FLEXXLINE

Aplikace na textil se vrací do módy. Podívejte se, proč je právě FLEXXLINE skvělou volbou

Stylová móda, sportovní dresy, designové kousky – móda aplikací na textil se vrací. Tentokrát nejen jako ozdoba, ale také jako designový prvek, který ukazuje na kvalitu oděvu nebo na jeho originalitu. V RATHGEBERu jsme se rozhodli na tento typ poptávky odpovědět. Výsledkem je pevná, pružná a odolná aplikace s názvem FLEXXLINE. Znáte ji?

Jemné struktury a živé barvy: FLEXXLINE u nás nemá konkurenci 

Aplikace FLEXXLINE mají několik výhod, které z nich dělají špičku na trhu. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, umožňuje na povrchu vytvořit jakoukoli strukturu a zároveň zajišťuje stálobarevnost – i při každodenním používání textilu a pravidelném praní v pračce. Další výhodou je možnost vyrobit aplikaci podle jakéhokoli návrhu klienta. A jaká jsou nejčastější přání?

„Přání zákazníků, kteří hledají ideální aplikaci na textil, jsou většinou shodná. Chtějí, aby jejich loga či emblémy hezky vypadaly, ladily s textilem a dobře držely. Stejně důležitá je také zdravotní nezávadnost při styku s pokožkou, a to zejména u oblečení,“ říká Oľga Königová, marketingová manažerka RATHGEBERu.

Že technologie použitá pro výrobu aplikací FLEXXLINE dokáže reflektovat téměř jakýkoli nápad ze strany klienta, potvrzuje také produktový manažer Philipp Rausch z německého ústředí společnosti: „Vytvořit dokážeme libovolný tvar i libovolné barevné kombinace. Aplikaci pak můžeme upravovat ve všech třech směrech. A výsledek vypadá skvěle. Nejjemnější struktury vytvořené pomocí bodů a čar propůjčí motivu působivý plastický efekt.“

Díky FLEXXLINE jsou vidět i budoucí fotbalové hvězdy  

Co všechno se dá pomocí technologie FLEXXLINE vyrobit, skvěle ukazují emblémy vyrobené pro fotbalovou školu Grünwald, která nyní trénuje kolem 160 mladých talentů od 3 do 12 let. Mezi nimi jsou také ti, které budeme za pár let vídat v první lize. A jejich klubové dresy zdobí právě FLEXXLINE.  

„Aplikace FLEXXLINE se na dresy a další sportovní oblečení skvěle hodí. Je totiž měkká a pružná, takže v pohybu nepřekáží a neškrábe – jak tomu často bývá u některých druhů výšivek,“ vysvětluje Oľga Königová z RATHGEBERu.

Sportovní oblečení však není ani zdaleka jediným typem textilu, pro který jsou aplikace od RATHGEBERu vhodné. Aplikovat se dají téměř na cokoli – na jakýkoli oděv od firemních triček až po elastické legíny, na různé druhy čalouněného nábytku i na technické textilie včetně těch automobilových. Aby aplikace na textilu spolehlivě držela, je důležité vybrat správné lepidlo. V článku Lepidla, která drží v mrazech i na poušti zjistíte více o tom, které typy lepidel RATHGEBER používá a jak extrémní podmínky vydrží. 

Značení pro originální a designové předměty 

FLEXXLINE se hodí pro sériovou výrobu stejně jako pro designové kousky. Například fashion designér, umělec a kreativec Rostislav Liška je použil k označení svých propagačních předmětů, které byly k vidění například na vernisáži ALBINUS GRAMMAR / MESSAGES. „Trefit aktuální trendy, design, barevnost, ale i poezii a estetiku produktu, to se firmám z Asie málokdy podaří. A RATHGEBER tohle umí,“ říká Liška v rozhovoru pro náš časopis. Přečtěte si celý článek a zjistěte, jak Rostislav Liška propojil technologii FLEXXLINE s runovou symbolikou a proč miluje provokativní grafický design.