<<<

Hliníkový štítek s diamantovým přebrusem  | © RATHGEBER, k.s.
Hliníkový štítek pro EUROSYSTEMY – RATHGEBER | © RATHGEBER, k.s.

Hliníkový štítek pro EUROSYSTEMY – RATHGEBER

Prémiové značení, které svým vzhledem koresponduje s kvalitou, výkonem a komfortem podlahového topení TOP HEATING.

3D HLINÍK

3D hliníkový štítek: Když je štítek to jediné, co je vidět

 

Samolepicí hliníkové štítky přitáhnou pozornost  

Uhodnete, o čem je řeč? Jedná se o prémiové podlahové topení TOP HEATING, které společnost EUROSYSTEMY nainstalovala už do více než 4 000 domácností po celé České republice. A pozitivní reference mluví jasně. Jde o kvalitní a spolehlivý výrobek, který si zaslouží skutečně luxusní značení.

„Chtěli jsme prémiové značení výrobku, které by svým vzhledem korespondovalo s kvalitou, výkonem a komfortem našeho podlahového topení. Nakonec jsme se rozhodli pro hliník. Výrazný červený štítek, ze kterého vystupuje kovový nápis v úpravě diamantový přebrus, skutečně upoutá pozornost,“ říká Jan Kudělka ze společnosti EUROSYSTEMY. 

Štítek, který prezentuje celý produkt  

Dobrým důvodem pro výrazný štítek, jehož precizní provedení přitáhne pozornost okolí, je i účel výrobku spolu s jeho umístěním. Ne každý produkt sám o sobě totiž okolí zaujme výraznými prvky, barevným provedením a dalšími vlastnostmi zřetelnými na první pohled.

„Podlahové topení je samozřejmě schované v podlaze, nikdo ho nevidí. Jediné, co je vidět, je rozdělovač. Tato malá skříňka se většinou objevuje v interiéru na místě, odkud se dá jednoduše regulovat topení. Štítek, který je na ni nalepený, potom prezentuje celý náš systém,“ vysvětluje Jan Kudělka, proč je pro společnost EUROSYSTEMY výrazný štítek tak důležitý.

Hliník: materiál s celou řadou povrchových úprav 

Na výraznosti štítku dodá také řada povrchových úprav, které jej doladí přesně podle přání klienta. „K dispozici jsou různé technologie jako například speciální efekty, barvy, ražba, parciální kartáčování, mikrotisk, TOP COAT a diamantový přebrus,“ říká Oľga Königová, marketingová ředitelka společnosti RATHGEBER. Kromě celé škály dokončovacích úprav má hliník ještě jednu výhodu – dá se dobře kombinovat s dalšími materiály a technologiemi, jako jsou například ROYALPLASTFINOCHROM nebo třeba CHROMOTION. Velice efektně a moderně vypadá také spojení hliníku se dřevem. 

Stejně dobře jako materiály se dají kombinovat i jednotlivé povrchové úpravy. Podívejte se, jak neotřele vypadá například hliníkový štítek s práškovým lakováním s imitací kovového povrchu, nebo jemný a elegantní štítek v kombinaci reliéfní ražby, mikrotisku a kartáčování. Připravili jsme pro vás přehled povrchových úprav hliníku  i s ukázkami hotových výrobků.