<<<

Technologie ROYALPLAST® – plastové samolepicí logo RIMOWA | © RATGHEBER, k.s.
ROYALPLAST® od RATHGEBER | © RATGHEBER, k.s.

ROYALPLAST® od RATHGEBER

Loga, nápisy či štítky ROYALPLAST® od RATHGEBER odolají špatnému počasí i mechanickému namáhání 

ROYALPLAST®

Dostaňte emoce do svého loga. Díky technologii ROYALPLAST®

Představujete si své logo v ještě živějších barvách a výraznějších tvarech? Taková možnost existuje. Seznamte se s logem, které dokonale kopíruje tvar vašeho výrobku, pevně drží na jakémkoliv povrchu a je chráněné před poškozením. Díky technologii ROYALPLAST vystoupíte z řady.

Precizní zpracování a vysoká odolnost

Technologie ROYALPLAST® uzamkne vaše logo do průhledné vrstvy, která plochý nápis promění v trojrozměrný flexibilní štítek. Nezáleží na tom, jak složité křivky vaše logo opisuje. Díky 3D efektu vynikne každá jeho linka i všechny barvy. Polyuretanová vrstva navíc ochrání nápisy před UV paprsky a zachová sytost barev po dlouhá léta. Při volbě barevných odstínů se přitom nemusíte omezovat. Na výběr máte neuvěřitelné množství všech barevných kombinací.

Jednoduché řešení, které drží

Samolepicí trojrozměrné etikety ROYALPLAST® snadno přichytíte na každý podklad. Ve společnosti RATHGEBER máme se samolepicí technikou desetiletí zkušeností a na štítky ROYALPLAST® aplikujeme lepidlo, které vydrží i v tak extrémních podmínkách, jako jsou rozbouřené vlny oceánu nebo říční peřeje. Už žádné odlupování při okrajích. Flexibilní povrch etiket se přizpůsobí tvaru předmětů a pevně přimkne i k zaobleným plochám. 

Loga a nápisy ROYALPLAST® jsou vyrobeny ze speciální tvrzené polyuretanové směsi. Výrobky tak odolají i mechanickému amáhání, špatnému počasí, a dokonce i kyselinám nebo alkoholům. 

Aby bylo logo nejen krásné, ale i užitečné, lze ve společnosti RATHGEBER do trojrozměrných štítků ROYALPLAST® implementovat také RFID technologie. Pomocí nich například snadno identifikujete své produkty. Zjistěte více o technologii RFID.

Jaké jsou možnosti?

ROYALPLAST® Konvex

Potřebujete označit trubky, držadla nebo profily? Pro výrazně vyklenuté plochy vyvinul RATHGEBER ještě důmyslnější řešení – trojrozměrné etikety ROYALPLAST® Konvex. Po nalepení nedochází k vratnému efektu. Štítky ROYALPLAST® Konvex se totiž ohýbají předem, a zaručují tak perfektní přilnavost.

ROYALPLAST® Relief Plus

Využijte prostorového efektu technologie ROYALPLAST® v kombinaci s akrylem a vytvořte výjimečně hloubkový dojem. ROYALPLAST® Relief Plus umožňuje znaky a nápisy vytisknout na různých úrovních trojrozměrného štítku, a zformovat tak opravdu efektivní zpracování vašeho loga.

ROYALPLAST® Relief

Nenechte křivky vašeho loga zaniknout. Oblíbili jste si prostorová řešení? Technologie ROYALPLAST® Relief každý nápis, znak i logo mimořádně zvýrazní reliéfním ražením. Skvěle tak vyniknou lesklé kontury jednotlivých písmen i obrazců.