<<<

Značení FINOCHROM® pro společnost SAPHO | © RATHGEBER, k.s.
Koupelnové vybavení SAPHO | © RATHGEBER, k.s.

Koupelnové vybavení SAPHO

Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu, spokojené zákazníky a cenovou dostupnost nabízených výrobků. Na trhu je od roku 1991.

UKÁZKY HOTOVÝCH PROJEKTŮ

Kovové nápisy FINOCHROM® pro koupelny SAPHO

Spolupráce mezi společnostmi RATHGEBER a SAPHO funguje už 10 let. Během této doby vzniklo několik různých typů značení. Za zmínku stojí zejména FINOCHROM®. Díky této technologii nyní zdobí vybavení koupelen precizní filigránské nápisy z tenkého kovu.

Decentní značení, které dokazuje, že v jednoduchosti je krása

FINOCHROM®, to jsou elegantní, vysoce jemné nápisy a symboly z pravého kovu. Pomocí této technologie v RATHGEBERu zvládneme vyrobit téměř jakýkoli tvar. Díky tloušťce pouhých 0,05 až 0,1 mm lze vytvořit velmi jemné kontury a ostré hrany. Nápis tak působí skoro jako šperk.

„Pro koupelnové vybavení SAPHO nejvíce používáme právě produkty z řady FINOCHROM®, které nám svou estetickou úrovní přidávají jemný glanc na povrchu nábytků, topení či van. Používáme výhradně stříbrnou, protože mezi koupelnovými produkty převládají barvy jako bílá, stříbrná, nerez a chrom,“ vysvětluje Jiří Novák, manažer tisku, grafiky a marketingu v ryze české společnosti UBC s. r. o., pod kterou patří právě obchodní značka SAPHO a dceřiná společnost Polysan.

Zkoumání možností a hledání nejlepší volby

Pro potřeby firem SAPHO a Polysan jsme společně s klientem museli otestovat několik možností výroby štítku. Bylo především zapotřebí zjistit, jak štítky drží na různém povrchu a zda bude lepší vybrat lesklý, nebo matný materiál. V neposlední řadě bylo nezbytné provést testy mechanické odolnosti na různé typy čisticích a chemických prostředků, které se běžně používají v koupelnách. Jedině důkladné testování totiž zajistí dokonalou stálost nápisu.

„Logo od RATHGEBERu by mělo být esteticky kvalitní, podtrhovat design a nepřekážet. Jedině tak si ho zákazník nechá po celou dobu životnosti produktu jako jemnou připomínku kvality a zároveň jako vodítko volby pro příští nákup,“ dodává Jiří Novák.

Značení FINOCHROM® pro SAPHO a Polysan

Jak vypadá finální podoba značení? Ve fotogalerii si můžete prohlédnout obě varianty, tedy vyseknutá písmena loga „Polysan“ a „SAPHO“ ve velikosti kolem 3–4 cm na délku. Takto připravená loga nejdeme na nábytku, vanách, topení nebo zrcadlech.

„Zatím používáme pouze FINOCHROM®, ale od nového roku budeme používat na některé levnější produkty také značení ROYALPLAST®. Na luxusnější produkty připravíme kovové hliníkové či nerezové štítky,“ uzavírá Jiří Novák.