<<<

Koloběžky Yedoo z limitované edice Hurvínek | © RATHGEBER, k.s.
Logo společnosti Yedoo | © RATHGEBER, k.s.

Logo společnosti Yedoo

Jednoduché, hravé a dynamické. Takové je logo, které zdobí všechny koloběžky Yedoo.

ŠTÍTEK PRO KOLOBĚŽKY

Pozor, YEDOO!!! Koloběžky, které milují děti i dospělí

Víte, v čem jsme my Češi oproti jiným národům mimořádní? Houbaříme, umíme kde co opravit a milujeme koloběžky! Tuhle typicky českou zálibu si zamilovala i parta nadšenců, která se vývojem a výrobou koloběžek zabývá už více než 20 let. Pro své podnikání zvolili skutečně trefné jméno – Yedoo. Pojďte se podívat na jejich koloběžky z limitované edice Hurvínek, které jsme dotvářeli společně.

Hurvínek zvládne ostrou jízdu i drsnější zacházení

V Čechách na koloběžkách jezdí děti i dospělí – v přírodě, ve městě, na dovolené nebo jen tak kolem domu. Bez koloběžky se neobešli třeba Josef Čapek, Václav Havel nebo hrdina všech malých nezbedů a neposedů – Hurvínek. A právě podle této loutky vznikla stejnojmenná speciální edice koloběžek, které vypadají přesně jako ta z animovaného filmu Hurvínek a kouzelné muzeum.

„Vždy jsme se snažili vyrábět jen takové výrobky, na kterých by se dobře jezdilo a které by potěšily jak nás, tak i naše děti,“ vysvětluje Dan Pilát, zakladatel a šéf koloběžkové značky Yedoo. A tímto krédem se řídí i lehké a snadno ovladatelné koloběžky Hurvínek. Stroj bez problémů zvládne odvážnou jízdu malých hrdinů a drsnější zacházení. Brzdy má pro jistotu na obou kolech a kdo chce, může si k němu přidat i stejnou trumpetu, kterou v pohádce troubil sám Hurvínek! Na verzi „Mini“ se mohou prohánět děti od 5 let, základní verze pohodlně uveze i rodiče.

Koloběžka promyšlená do posledního detailu

Že si tým Yedoo dává záležet na každém detailu, se odráží nejen na designu, kvalitě a bezpečnosti koloběžek, ale také na celkovém vizuálním stylu. Jeho součástí je i štítek ve tvaru písmene H, který vznikl právě v naší dílně. „RATHGEBER doporučil vhodný materiál a našel vhodnou technologii pro štítek na zadní části stupátka, který dotvořil vzhled celé koloběžky,“ doplňuje Dan Pilát.

Zepředu pak na koloběžkách vyniká snadno rozpoznatelné, jednoduché, a přitom hravé a dynamické logo. To zdobí stroje celého vozového parku Yedoo. Stejně jako symbol značky ho tvoří dvě kola – jedno větší a jedno menší. „Pruhy přinášejí do loga dynamiku a rychlost čar ubíhajících na silnici,“ vysvětluje Dan Pilát.

Stroje pro rošťáky a neposedy

Koloběžky Hurvínek – na kterých se děti můžou prohánět po indiánské prérii nebo kličkovat mezi žhavou lávou, i když třeba krouží jen po dvorku – najdete v galerii. Stejně jako detaily, na kterých si tato ryze česká firma dává neobyčejně záležet. Ať už jde o levnější, nebo dražší produkt určený dětem, dospělým, začátečníkům či zkušeným jezdcům.