<<<

3D štítky CHROMOTION® na dezinfekčním přístroji Spectra | © RATHGEBER, k.s.
3D štítek CHROMOTION® vyobrazující logo firmy Grizzly | © RATHGEBER, k.s.

3D štítek CHROMOTION® vyobrazující logo firmy Grizzly ve zlatém provedení.

CHROMOTION® na dezinfekční přístroje firmy Grizzly

Designové 3D štítky pevně drží i na dezinfekčních přístrojích firmy Grizzly

Udržují sterilní prostředí v nemocnicích, ordinacích a dalších lékařských zařízeních. Dokážou dezinfikovat vzduch, vodu i nástroje. Spolehlivě ničí bakterie, viry a další choroboplodné zárodky. O čem mluvíme? O špičkových dezinfekčních přístrojích firmy Grizzly. Slovenská společnost vyrábí dezinfekční přístroje a roboty na světové úrovni. V RATHGEBRU jsme pro ně vytvořili precizní designové 3D štítky, které podtrhují jejich jedinečnost. Výkonného ředitele firmy Grizzly Pavola Práznovského jsme se zeptali, jaké aspekty rozhodují při výběru kvalitního štítku a proč vsadil na CHROMOTION®.

Ze všech štítků vyhrál CHROMOTION®: Jaké vlastnosti nabízí

Firma Grizzly se vývojem a výrobou dezinfekčních přístrojů zabývá už od roku 2012. Patří mezi špičku ve svém oboru. Své přístroje také pravidelně prezentuje na zahraničních veletrzích.

Spolupráce s RATHGEBEREM začala v roce 2020. V době epidemie koronaviru byl o dezinfekční přístroje velký zájem. Proto se firma Grizzly začala ve velkém věnovat právě výrobě přístrojů určených především pro zdravotnická zařízení a obranný průmysl. V laboratorních testech jejich stroje, jako například dezinfekční UV lampy, likvidují až 99, 9999 % bakterií a virů.

Mezi hlavní požadavky na designové značení dezinfekčních přístrojů patřila možnost vyrobit 3D štítek. V RATHGEBERU vyrábíme několik typů 3D štítků. Mezi naše „vlajkové lodi“ patří právě CHROMOTION®, který nabízí zákazníkům naprostou volnost v možných tvarech i rozměrech.

Touto technologií dokážeme vyrobit 3D loga, emblémy i jakékoli nápisy. Samozřejmostí 3D štítků je pak vysoká odolnost vůči:
 

  • chemickým prostředkům,
  • mechanickému namáhání,
  • kyselinám a louhům.


Díky tomu se naše štítky osvědčily i v náročných provozech jako jsou právě zdravotnická zařízení.

Důležitým požadavkem na designové značení přístrojů Grizzly byla i stálobarevnost štítku, snadná údržba a jednoduchá aplikace.

Štítek CHROMOTION® vyniká i tím, že jde o několikavrstvý plast. Dokážeme ho vyrobit v tloušťce od 0,6 mm do 2,5 mm a s širokými možnosti povrchového zušlechtění.
Díky tomu vždy vytvoříme precizní a unikátní štítek co se týče vzhledu i vlastností.

Štítek kryje také speciální ochranná folie, která zaručuje, že barvy ani po několikaletém používání neztrácí svou sytost.

Designový štítek musí držet i v náročném prostředí

Kromě odolnosti jsme se při výrobě štítků pro firmu Grizzly zaměřili i na dokonalou přilnavost. Kvalitní štítek se nesmí začít odlepovat.

„Klíčové pro nás při výběru bylo, aby se štítek neodlepoval. Na našich přístrojích totiž používáme speciální práškovanou barvu a některé štítky na ní zkrátka nedržely,“ doplňuje výkonný ředitel firmy Grizzly Pavol Práznovský.

V RATHGEBERU si dokážeme poradit s jakoukoli výzvou v oblasti značení. Za více než 25 let zkušeností, jsme pro každého zákazníka našli řešení, které přesně odpovídá jeho požadavkům. A vyrobit štítek, který pevně drží a neloupe se, k tomu samozřejmě patří.

CHROMOTION® řadíme mezi samolepicí štítky, na kterých používáme speciální lepidlo, které vydrží i extrémní podmínky.

Objevte 3D štítky a možnosti značení, které nabízí

Uvažujete nad designovým značením pro svůj produkt a zaujaly vás 3D štítky? V RATHGEBERU nabízíme nejen plastové 3D štítky, ale také 3D štítky z nerezové oceli nebo 3D hliníkové štítky.