<<<

RATHGEBER Soutěž pro designery | © RATHGEBER, k.s.
Co je cílem soutěže? | © RATHGEBER, k.s.

Co je cílem soutěže?

Zajímá nás pohled do budoucnosti a vize, která se dívá dál než na příští sezónu.

SOUTĚŽ PRO DESIGNERY

Dokaž, že štítek není jenom značka

Neotřelá řešení, inovativní nápady, myšlení „out of box“. Být lídrem v oboru marketingového značení vyžaduje vyjet ze zajetých kolejí. I proto ve spolupráci s organizací CZECHDESIGN vyhlašujeme od 4. října 2019 speciální designerskou soutěž, jejíž cílem je ukázat, že značení není jen obyčejný plochý štítek, kterého si zákazník často ani nevšimne…

Připravovanou soutěž představí Oľga Königová, marketingová ředitelka firmy RATHGEBER.

V RATHGEBERU právě probíhají přípravy na soutěž. O co se jedná?

Společnost RATHGEBER vyhlašuje ideovou soutěž pro designéry pod názvem: Dokaž, že štítek není jenom značka. Jsme společnost, která si na trhu drží již několik desítek let stabilní pozici, a svým klientům nabízíme ty nejmodernější technologie pro výrobu štítků. Udávat trend neznamená být jen obchodně a investičně aktivní, je to závazek do budoucnosti. Abychom se stali skutečným lídrem a inovátorem v oboru, rozhodli jsme se navázat spolupráci s designéry. Prvním krokem k technologické revoluci je právě tato soutěž, ve které hledáme vizionářské nápady a postupy, které naznačí, kam se můžeme v budoucnosti vydat.

Co si od soutěže slibujete?

Věříme, že naše technologie mohou nabídnout mnohem širší možnosti než jen „prostý“ produktový štítek. Zajímá nás vytváření nových funkcí, hledání nových možností i skládání více funkcí dohromady. Zajímá nás pohled do budoucnosti a vize, která se dívá dál než na příští sezónu.

RATHGEBER a CZECHDESIGN – Soutěž pro designery | © RATHGEBER, k.s. S organizací CZECHDESIGN vyhlašujeme od 4. 10. 2019 designerskou soutěž. Pojďte do toho s námi a dokažte, že štítek není jenom značka!

Co získají designeři, pokud se zapojí?

Věříme, že zejména zajímavou zkušenost a možnost dostat se pod pokličku takové alchymie, jakou je například polygrafie. Naší velkou snahou je přiblížit náš obor a ukázat ho v novém světle 3D designu. Protože chceme, aby soutěž byla v duchu našich firemních hodnot, rozhodli jsme se organizaci soutěže přenechat renomované agentuře CZECHDESIGN. Součástí poroty sice bude i zástupce RATHGEBERU, většina poroty však bude postavena z odborné veřejnosti, aby se zachovaly principy fair play.

Myslím, že výherce získá velkou zkušenost, zviditelnění se prostřednictvím spolupráce s organizací CZECHDESIGN a v neposlední řadě i finanční odměnu. Odborná porota vybere z přihlášených prací 3 vítězné práce. Obzvláště povedené návrhy pak se souhlasem autora uvedeme v život.

1. místo 50.000 CZK
2. místo 25.000 CZK
3. místo: 15.000 CZK

V jakém termínu se mohou designeři soutěže zúčastnit? A kdy se můžeme těšit na výsledky?

Začátek soutěže je 4. října, uzávěrka pak 21. listopadu 2019. Registrační formulář bude otevřen do 21. listopadu do 18 hodin. Zasedání poroty pak proběhne v týdnu od 25. do 30. listopadu 2019 a vyhlášení výsledků soutěže se dočkáme do 13. prosince 2019.

Kde zájemci najdou podrobnější informace?

Pravidla soutěže rozepsaná do nejmenších detailů zájemci najdou na webových stránkách organizace CZECHDESIGN a na webových stránkách www.jaknastitky.cz.

RATHGEBER soutěž pro designéry.

Spolupracovali jste na některých projektech s designéry už v minulosti?

Už delší dobu pozorujeme změny v chování našich zákazníků. Dříve si zákazník ručně nakreslil svoje logo a chtěl ho přenést na etiketu. Poslední dobou se ale setkáváme s tím, že společnosti čím dál častěji využívají profesionality a služeb designérů. Jednak je to dané náročnějším zákazníkem a trendem, jednak snahou odlišit se od své konkurence.

Není výjimkou, že nás oslovují designéři sami. Často totiž hledají novinky a upřednostňují právě výrobce z České republiky. Spolupráce je pro ně zajímavá, protože mohou své zákazníky překvapit tím, jak krásné a propracované značení lze dnes v ČR vyrobit. O vzájemné spolupráci v poslední době vzniklo také několik článků: