<<<

RATHGEBER hliníkové štítky pro společnost Walnut Wood | © RATHGEBER, k.s.
Walnut Wood | © RATHGEBER, k.s.

Walnut Wood

Společnost Walnut Wood se do výroby stolů pod obchodní značkou WW Table pustila v roce 2018. Původně začínala jako distributor polotovarů z tureckého ořechu na výrobu pažeb.

UKÁZKY HOTOVÝCH PROJEKTŮ

Hliníkové štítky pro WW Table: Moderní design dokonale ladící s produktem

Působivý design, který vás na první pohled nadchne. Tak by se daly popsat stoly od výrobce Walnut Wood. Stejné emoce vyvolává i štítek hrdě nesoucí logo této mladé společnosti z Uherského Hradiště. Ta unikátními ručně vyráběnými stoly z masivu odpovídá na poptávku po originálním interiérovém vybavení.

Luxusní hliníkový štítek vystihuje značku i materiál. Díky vzorkům a osobnímu setkání

Společnost Walnut Wood se do výroby stolů pod obchodní značkou WW Table pustila v roce 2018. Původně začínala jako distributor polotovarů z tureckého ořechu na výrobu pažeb. S postupem času však svoje produktové portfolio rozšířila. S přibývajícími zakázkami přišla i potřeba stoly nějakým způsobem označit a vytvořit pro ně vlastní „pečeť“. „Zo začiatku sme stoly predávali bez akéhokoľvek označenia, čo nám prišlo neosobné vzhľadom k našim zákazníkom. Chceli sme, aby štítok vystihoval našu značku aj materiál, z ktorého stoly vyrábame,“ vysvětluje jednatel Walnut Wood Peter Pauer.

Stejně jako u jiných projektů, i tady při výběru materiálu, velikosti, tvaru a barvy výsledného štítku pomohly vzorky. „Pán Olejník, ktorý s nami zákazku vybavoval, dorazil ku nám do skladu. Spoločne sme finálny štítok vymýšľali vlastne priamo na našich stoloch. Z jedného štítku sme vzali rozmer, z ďalšieho sa nám páčil povrch, potom sme zobrali do úvahy farby, ktoré máme na webe, a farbu stolov. A takto sme to poskladali všetko dohromady,“ doplňuje Peter Pauer. I díky tomu mohla začít výroba do týdne od prvního kontaktu.

→ Zjistěte více o 3D hliníkových štítcích

Strukturální lak: Novinka se zajímavým efektem

Nakonec vyhrál zlatě lesklý hliník s raženým logem a nápisem WW TABLE v kombinaci s černým strukturovaným lakem. Tím je zušlechtěný celý štítek až přes okraj. Motto firmy „CREATE YOUR HOME“ a adresa www.walnutwoodtable.eu jsou na povrchu natištěné. Štítek pak zákazník najde na boku desky každého stolu. „V čele stola sa to pekne ukáže, nikde to neprekáža. Na iných častiach stola by to nebolo tak estetické,“ říká Peter Pauer.

Právě strukturální lak je mezi produkty společnosti RATHGEBER novinkou. Černá matná barva a jemná „krupičková“ struktura skvěle doplňují lesklé části štítku a působí velmi moderně. Proto se hodí i na designové produkty.

Více o strukturálním laku se dočtete v rozhovoru s obchodním zástupcem RATHGEBERu Davidem Olejníkem, který měl zakázku pro Walnut Wood na starost.

Výroba na zakázku pro Česko, Slovensko, ale i celou Evropu

Ve Walnut Wood vyrábí stoly z tureckých ořechů divoce rostoucích v hlubokých lesích Turecka. Jejich dřevo se vyznačuje tmavými minerálními liniemi, netradiční kresbou a tvrdostí. Díky těmto vlastnostem se tureckému ořechu nevyrovná žádná jiná dřevina. I proto je čím dál oblíbenější i u těch nejnáročnějších zákazníků.

Dílnu spolu s menším showroomem zákazníci najdou V Uherském Hradišti. „Tu si môže zákazník stoly prezrieť, pohladkať, ochytať. Na internete je to síce vyfotené, ale keď to potom človek vidí a môže si to chytiť do ruky, tak je to úplne niečo iné,“ vysvětluje Peter Pauer. Firma funguje v České republice a na Slovensku, své výrobky expeduje do celé Evropy.

Precizní práci odvedenou na stolech i štítcích si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.