<<<

Champagne CARBON label by RATHGEBER | © RATHGEBER, k.s.
Prémiové značení pro CARBON… | © RATHGEBER, k.s.

Prémiové značení pro CARBON…

Jsme vytvořili díky spolupráci s českou agenturou N.V.N. print, která působí jak v ČR, tak také přímo ve francouzských vinařských oblastech.

PRÉMIOVÉ ŠTÍTKY NA LAHVE

Etikety pro Carbon, oficiální šampaňské Formule 1

Šampaňské Carbon z Champagne House Devavry v Champillon má výjimečnou úlohu. Používá se totiž jako oficiální šampaňské při závodech Formule 1. Je pro nás velkou ctí, že etikety z dílny RATHGEBER se objevují i na tak prestižních akcích a jsou součástí kvalitních produktů pocházejících nejen z České republiky, ale i z dalších evropských zemí.

Štítky, které doprovází vítěze Formule 1

„Unikátní součástí šampaňského je láhev vyrobená z karbonu. Tento materiál, který je pro náš sport typický, symbolizuje úžasné nové technologie. Díky němu se skvěle hodí pro řidiče F1, kteří stanou na pódiu vítězů Grand Prix,“ řekl letos o lahvi šampaňského Carbon Sean Bratches, šéf marketingu Formule 1.

Kromě neobyčejné lahve se může šampaňské Carbon pochlubit také speciálními etiketami z dílny RATHGEBER. „Barva etiket se liší v závislosti na druhu šampaňského. Pokud je to BRUT, etiketa je stříbrná, pokud jde o chardonnay BLANC DE BLANCS, etiketa je zlatá, a pokud hovoříme o ROSÉ, etiketa je měděná s jemně růžovou barvou,“ vysvětluje Naďa Villimová z N.V.N. print. Právě pro tuto společnost a její klienty v RATHGEBERU vyrábíme luxusní značení pro šampaňské a jiná exkluzivní vína.

Zajímá vás, jaká technologie se za štítky skrývá? „Pro etikety ve variantě zlatá/černá a stříbrná/červená s logem Formule 1 jsme zvolili provedení 3D ražený hliník. Pro poslední variantu – zlatý vavřínový věnec s vlajkami pro vítěze závodu – jsme vybrali Chromotion, další z našich top 3D produktů,“ doplňuje Oľga Königová ze společnosti RATHGEBER.

Hledáte inspiraci i pro svůj výrobek? Přečtěte si také článek Prémiové značení: Když obal prodává.